zajęcia adaptacyjne dla grup nowoprzyjętych

Zajęcia adaptacyjne dla dzieci z grup nowoprzyjetyh do przedszkola, odbędą się w dniach 27, 28, 29 i 30 sierpnia 2018r.  od godziny 15.00. Na zajęcia zapraszamy dzieci pod opieką rodziców/opiekunów. Do miłego zobaczenia:)))

Wyprawka na rok szkolny 2018/2019

Wyprawka do przedszkola na rok szkolny 2018/2019: 2 bloki techniczne białe 2 bloki techniczne kolorowe 4 bloki rysunkowe białe lub ryza białego papieru xero 2 papiery kolorowe (wycinanki) 2 kleje w sztyfcie farby plakatowe (ze względu na jakość i wygodę stosowania przez dziecko, zalecane firmy ASTRA lub COLORINO) kredki grube  (BAMBINO lub COLORINO) w drewnianej oprawie (przynajmniej 12 kolorów) kredki świecowe lub pastelowe (BAMBINO lub COLORINO lub ASTRA) plastelina (zalecana.

Sprawozdanie z innowacji plastycznych w grupie Muchomorki

                            Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina”                                                 w Tłuszczu       SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI INNOWACJI PEDAGOGICZNEJ pt.: „MŁODY PLASTYK. INNOWACJE I KREACJE.”     „Twórczość  plastyczna dzieci jest uniwersalnym środkiem służącym do wypowiadania najgłębszych pragnień i przeżyć. Jest także źródłem najwspanialszych wzlotów myśli twórczej, realizacją najskrytszych marzeń dostarczających uśmiechu i szczęścia dzieciom”                                                                                                                                                           – Stanisław Popek   Program innowacji pedagogicznej był realizowany w I i II semestrze roku.

Zebranie z Rodzicami dzieci nowoprzyjętych do przedszkola – na rok szkolny 2018/2019

Informujemy, że zebranie ogólne z rodzicami dzieci nowoprzyjętych do Przedszkola Samorządowego ”Baśniowa Kraina” w Tłuszczu, odbędzie się 27 czerwca 2018r. (środa) o godz.17.30.

Dyżur wakacyjny

Informujemy, że dyżur wakacyjny w naszym przedszkolu odbędzie się w lipcu. Chętnych prosimy o wpisanie swojego dziecka na listę, która znajduje się na półce w szatni. Dyżur w miesiącu sierpniu odbędzie się w przedszkolu w Kozłach.

Wiewiórki odwiedzają „Zerówki”

Grupa Wiewiórki, pod opieką swej nauczycielki Anny Bartosiewicz, wybrała się 30 maja br. do klasy „0” przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Tłuszczu.

1 2 29 30