Opis innowacji pedagogicznej prowadzonej przez nauczycielki Renatę Mazur i Annę Bartosiewicz w grupach Biedronki i Pajacyki

INNOWACJA PEDAGOGICZNA   „Twórcze inspiracje przedszkolaków” Innowacja organizacyjno-metodyczna realizowana w Przedszkolu Samorządowym „Baśniowa Kraina” w Tłuszczu w roku szkolnym 2018/2019 Autorki:  mgr Anna Bartosiewicz                mgr Renata Mazur

Innowacja pedagogiczna w grupach Pajacyki i Biedronki – kolędowanie

20 grudnia 2018 r. dzieci z grup Pajacyki i Biedronki spotkały się z uzdolnioną muzycznie młodzieżą – przed kilku laty także wychowankami naszego Przedszkola, zaproszonymi przez panią Renatę Mazur, współprowadzącą z panią Anną Bartosiewicz innowację teatralno-muzyczną w ww. grupach –   na wspólnym kolędowaniu.

Ogłoszenie

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty w trybie przetargu nieograniczonego na Sukcesywną dostawę artykułów spożywczych dla potrzeb Przedszkola Samorządowego ,,Baśniowa Kraina” Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty (należy otworzyć załącznik)

Ogłoszenie

Informacja- wykaz ofert, które wpłynęły w postępowaniu o udzielenie zmówienia publicznego na ,,Sukcesywną dostawę artykułów spożywczych dla potrzeb Przedszkola Samorządowego ,,Baśniowa Kraina” Informacja art. 86 ust. 5 (2)      (należy otworzyć załącznik)  

Święta tuż tuż…

W przedszkolu „Baśniowa Kraina” w ostatnich tygodniach panował niepowtarzalny i prawdziwie świąteczny nastrój. Tradycyjnie przed Bożym Narodzeniem odbywały się spotkania jasełkowe w poszczególnych grupach.

Szlachetna PACZKA – podziękowanie

Drodzy Darczyńcy, pragniemy serdecznie podziękować za szczodre zaangażowanie w przygotowanie Szlachetnej Paczki przez nasze Przedszkole. Dzięki okazanej ofiarności mogliśmy sprawić dużo radości obdarowanej Rodzinie. Przekazaniu paczki towarzyszyło wiele wzruszeń oraz szczerych  podziękowań, które niniejszym mamy zaszczyt przekazać na Państwa hojne ręce. Przygotowanie paczki było czasem, w którym Nasze Dzieci  uczyły się okazywania bezinteresownej troski drugiemu człowiekowi, czasem który łączył nas  w czynieniu dobra. Czynione dobro zawsze powraca – czego z.

1 2 33 34