zajęcia adaptacyjne dla grup nowoprzyjętych

Zajęcia adaptacyjne dla dzieci z grup nowoprzyjetyh do przedszkola, odbędą się w dniach 27, 28, 29 i 30 sierpnia 2018r.  od godziny 15.00. Na zajęcia zapraszamy dzieci pod opieką rodziców/opiekunów. Do miłego zobaczenia:)))

Wyprawka na rok szkolny 2018/2019

Wyprawka do przedszkola na rok szkolny 2018/2019: 2 bloki techniczne białe 2 bloki techniczne kolorowe 4 bloki rysunkowe białe lub ryza białego papieru xero 2 papiery kolorowe (wycinanki) 2 kleje w sztyfcie farby plakatowe (ze względu na jakość i wygodę stosowania przez dziecko, zalecane firmy ASTRA lub COLORINO) kredki grube  (BAMBINO lub COLORINO) w drewnianej oprawie (przynajmniej 12 kolorów) kredki świecowe lub pastelowe (BAMBINO lub COLORINO lub ASTRA) plastelina (zalecana.

Wiewiórki odwiedzają „Zerówki”

Grupa Wiewiórki, pod opieką swej nauczycielki Anny Bartosiewicz, wybrała się 30 maja br. do klasy „0” przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Tłuszczu.

Grupa Wiewiórki z Punkcie Pomocy Dziecku i Rodzinie

11 czerwca br. grupa Wiewiórki wraz ze swoja nauczycielką Anną Bartosiewicz, wybrała się w odwiedziny do mieszczącego się w Tłuszczu Punktu Pomocy Dziecku i Rodzinie.

Festiwal Piosenki „Kocham Cię Mamo”

29 maja br. w naszym Przedszkolu już po raz drugi odbył się Festiwal Piosenki Przedszkolnej pt. „Kocham Cię Mamo”.

Wycieczka przedszkolaków do Muzeum Ewolucji

W dniach 15-16 maja 2018 roku dzieci z grup: Muchomorki, Pajacyki, Wiewiórki i Motylki pojechały na wycieczkę do Muzeum Ewolucji Instytutu Paleobiologii PAN, które mieści się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

1 2 27 28