W naszym przedszkolu „Wielka draka” czyli Pasowanie na Przedszkolaka

W naszym przedszkolu „Wielka draka” czyli Pasowanie na Przedszkolaka.

 

DSC00735                           DSC00685

W dniu 5 listopada 2014r. w naszym przedszkolu miała miejsce podniosła uroczystość
czyli Pasowanie na Przedszkolaka. Bohaterami wydarzenia były dzieci z grup „Słoneczka”
pod opieką pań Renaty Mazur i Ewy Rogulskiej oraz „Biedronki” pod opieką pań Agnieszki Trojanek i Anny Bartosiewicz.
W tak ważnym dla najmłodszych wydarzeniu towarzyszyli im zaproszeni
na uroczystość goście w osobach Burmistrza Tłuszcza Pawła Bednarczyka, Przewodniczącego Rady Rodziców Mariusza Dembińskiego, pani Dyrektor Katarzyny Mirkowskiej oraz pani Wice Dyrektor Jolanty Oleksiak oraz licznie przybyli Rodzice.
Maluchy pięknie zaprezentowały przygotowane pod kierunkiem wychowawczyń programy artystyczne, podczas których

nie zabrakło wierszyków, piosenek, układów instrumentalno-tanecznych , a także wielu wzruszających i zabawnych momentów wywołujących radość wśród gości, Rodziców i samych dzieci. Nasi mali artyści swym pierwszym publicznym występem udowodnili, iż zasłużyli na miano Przedszkolaka, dlatego też pani Dyrektor po odebraniu złożonej przez dzieci przysięgi pasowała
je na przedszkolaki i każdemu dziecku wręczyła pamiątkowy dyplom.
Również Burmistrz Tłuszcza oraz Przewodniczący Rady Rodziców obdarowali dzieci upominkami w postaci słodyczy.
Po zakończeniu części oficjalnej Rodzice zaprosili Szanownych Gości oraz Bohaterów dnia na przygotowane z tej okazji poczęstunki . W salach dzieci z apetytem pałaszowały smakołyki, oglądały dyplomy i podarunki przygotowane dla nich przez Rodziców: cieszyły się swoim świętem.
Drogim Przedszkolakom życzymy samych sukcesów a przede wszystkim wiele wyśmienitej zabawy, radości i uśmiechu na co dzień podczas ich Przygody z Przedszkolem.
Wychowawczynie grup składają podziękowania przybyłym na uroczystość Gościom oraz Rodzicom za zaangażowanie, ciepło

i serce okazane naszym małym podopiecznym.

Zredagowała: Anna Bartosiewicz