Rozdanie nagród za konkursy – rodzinny „Moja skarbonka” oraz za wykonanie ilustracji do książki Pani Moniki Sawickiej

Dnia 21 kwietnia 2017 r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste wręczenie nagród przyznanych w konkursie rodzinnym „Moja skarbonka”, którego celem, obok rozwijania kreatywności i zdolności artystycznych naszych przedszkolaków, było też zachęcanie „małych konsumentów” do racjonalnego dokonywania zakupów i systematycznego gromadzenia oszczędności.
Prace konkursowe zachwycały pomysłowością, ciekawą i różnorodną interpretacją hasła przewodniego oraz kunsztownym wykonaniem. Wszystkie prace były piękne,
dlatego też jury miało „niemały” kłopot z wyborem tych „najpiękniejszych”. Wręczenie nagród przez Panią Dyrektor Ewę Romańską było wyrazem naszego uznania dla „rodzinnych” talentów, a także podziękowania za liczne uczestnictwo w konkursie. Wydarzeniu temu towarzyszyło radosne oczekiwanie małych artystów na miłe niespodzianki.
Mamy więc nadzieję, że śliczne nagrody – skarbonki, dostarczą dzieciom wiele radości płynącej z ozdabiania ich kolorowymi farbkami oraz będą motywacją do prowadzenia własnych oszczędności. Życzymy udanej zabawy. Wszystkim uczestnikom z serca dziękujemy.
Po zakończeniu tej części uroczystości, nagrody niespodzianki w postaci książek Pani Moniki Sawickiej pt. „O Kajtku szczęściarzu” – za piękne ilustracje do książki opowiadającej
o przygodach przemiłego psa Kajtka, wykonane po spotkaniu z autorką w tłuszczańskiej Bibliotece Publicznej – otrzymały trzy dziewczynki z naszego przedszkola. Były to: Natalia Wronka z grupy Krasnali, Weronika Wielgo z grupy Wiewiórek oraz Gabrysia Kruk z grupy Pajacyków, które swoje prace przygotowały pod opieką swoich pań wychowawczyń.
Naszym małym „malarkom” życzymy dalszych sukcesów artystycznych i gratulujemy talentu.
Wszystkich Państwa zachęcamy do licznego udziału w kolejnych konkursach organizowanych w naszym Przedszkolu.

Anna Bartosiewicz