Przedszkolaki z „Baśniowej Krainy” na Przeglądzie Piosenki Przedszkolnej w Kozłach

Dnia 18 kwietnia 2017 r. dzieci z naszego przedszkola po raz kolejny wzięły udział w Gminnym Przeglądzie Piosenki Przedszkolnej „Tra, la, la” w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kozłach.

Przedszkole reprezentowały dzieci 4 i 5 cio-letnie, które pokazały swoje umiejętności wokalne i taneczne w swobodny i urzekający sposób. Reprezentanci grupy Motylki w składzie: Lena Pacha, Amelia Przeździecka, Mateusz Michalik i Maciej Walaśkiewicz przygotowani przez panią Grażynę Saks pięknie wykonały inscenizację piosenki „Śpiący miś”. Zaś dzieci z grupy Biedronki: Magdalena Kryszkiewicz, Aleksandra Miąsko, Maja Sobota, Alicja Wojtyńska i Emilia Ryszawy przygotowane przez panią Sylwię Paź z wdziękiem zaśpiewały i zatańczyły do piosenki „Piłka Oli”. Przedstawiciele grupy Wiewiórki: Gabriela Roguska, Aleksandra Paź, Julia Powierża, Maria Krysik, Natalia Cyran i Ada Gołoś pod kierunkiem pani Bogusławy Archackiej zaprezentowały w ciekawy sposób piosenkę „Wiosna w ogródku”. Wszystkie występy nagrodzono ogromnymi brawami, a dzieci pamiątkowymi dyplomami oraz upominkami. Gratulujemy naszym przedszkolakom.

Grażyna Saks