Moc atrakcji w Tygodniu Dziecka w Baśniowej Krainie

Radość dziecka ma wartość nieocenioną – wspiera jego rozwój i sprawia,

iż wszystkie troski tracą moc. „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Tydzień Dziecka zorganizowany w naszym przedszkolu stał się okazją do wspaniałej zabawy i celebrowania tego pięknego święta – Dnia Dziecka.

Do atrakcji tego wyjątkowego tygodnia, który dostarczył dzieciom moc radości i niespodzianek, zaliczyć można: seans filmowy w Kinie za Rogiem, zjeżdżalnie i dmuchańce w ogrodzie przedszkolnym, malowanie twarzy, zabawy z balonami, wycieczkę do Klembowa – do wioski indiańskiej, malowanie kredą na chodniku, olimpiadę przedszkolną oraz poczęstunek watą cukrową i popcornem. Także na co dzień staramy się, aby każdy dzień spędzony w naszym przedszkolu sprawiał taką samą radość jak podczas Tygodnia Dziecka. Bo na dziecięcym uśmiechu bardzo nam zależy.

Dziękujemy serdecznie uczennicom z Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Tłuszczu pod opieką pani Katarzyny Sandurskiej za pomoc w organizacji atrakcji dla dzieci. Podziękowania kierujemy również do Dyrekcji Gimnazjum – do pani Anny Rychty.

Grażyna Saks