Galeria Drukuj Email

grupa A5


 


 

 
HARMONOGRAM ZAJĘĆ - ZS STRYJKI - GRUPY A - J.ANGIELSKI Drukuj Email

 

GRUPA A1
blok: języki obce - j. angielski
prowadząca: Agata Suchocka
ilość uczestników: 16
ilość godzin: 28
godziny: 13:35 - 14:20

Lp. Tydzień Tydzień Tydzień Tydzień Tydzień
Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn
09.2009 28 29 30
































10.2009


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

11.2009





1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
12.2009
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31



 

GRUPA A2
blok: języki obce - j. angielski
prowadząca: Agata Suchocka
ilość uczestników: 17
ilość godzin: 28
godziny: 13:35 - 14:20

Lp. Tydzień Tydzień Tydzień Tydzień Tydzień
Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn
09.2009 28 29 30
































10.2009


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

11.2009





1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
12.2009
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31



 

GRUPA A3
blok: języki obce - j. angielski
prowadząca: Agata Suchocka
ilość uczestników: 15
ilość godzin: 28
godziny: 08:00 - 08:45

Lp. Tydzień Tydzień Tydzień Tydzień Tydzień
Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn
09.2009 28 29 30
































10.2009


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

11.2009





1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
12.2009
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31




GRUPA A4
blok: języki obce - j. angielski
prowadząca: Agata Suchocka
ilość uczestników: 19
ilość godzin: 28
godziny: 14:25 - 15:10

Lp. Tydzień Tydzień Tydzień Tydzień Tydzień
Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn
09.2009 28 29 30
































10.2009


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

11.2009





1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
12.2009
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31



 

GRUPA A5
blok: języki obce - j. angielski
prowadząca: Agata Suchocka
ilość uczestników: 17
ilość godzin: 28
godziny: 11:50 - 12:35

Lp. Tydzień Tydzień Tydzień Tydzień Tydzień
Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn
09.2009 28 29 30
































10.2009


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

11.2009





1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
12.2009
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31



 

GRUPA A6
blok: języki obce - j. angielski
prowadząca: Agata Suchocka
ilość uczestników: 14
ilość godzin: 28
godziny: 14:25 - 15:10

Lp. Tydzień Tydzień Tydzień Tydzień Tydzień
Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn
09.2009 28 29 30
































10.2009


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

11.2009





1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
12.2009
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31



 

GRUPA A7
blok: języki obce - j. angielski
prowadząca: Agata Suchocka
ilość uczestników: 18
ilość godzin: 28
godziny: 08:00 - 08:45

Lp. Tydzień Tydzień Tydzień Tydzień Tydzień
Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn
09.2009 28 29 30
































10.2009


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

11.2009





1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
12.2009
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31



 

GRUPA A8
blok: języki obce - j. angielski
prowadząca: Agata Suchocka
ilość uczestników: 20
ilość godzin: 28
godziny: 13:35 - 14:20

Lp. Tydzień Tydzień Tydzień Tydzień Tydzień
Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn
09.2009 28 29 30
































10.2009


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

11.2009





1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
12.2009
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31



 

 

 

 
HARMONOGRAM ZAJĘĆ - ZS STRYJKI - GRUPY P - PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ Drukuj Email

 

GRUPA P1
blok: przedsiębiorczość
prowadząca: Anna Młynarska
ilość uczestników: 21
ilość godzin: 56
godziny: 12:45 - 14:20

Lp. Tydzień Tydzień Tydzień Tydzień Tydzień
Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn
09.2009 28 29 30
































10.2009


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

11.2009





1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
12.2009
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31



 
HARMONOGRAM ZAJĘĆ -ZS STRYJKI - GRUPY I - ICE Drukuj Email


GRUPA I1
blok: ICT
prowadząca: Emilia Szczepanik
ilość uczestników: 17
ilość godzin: 28
godziny: 12:45 - 13:30

Lp. Tydzień Tydzień Tydzień Tydzień Tydzień
Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn
09.2009 28 29 30
































10.2009


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

11.2009





1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
12.2009
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31



 

GRUPA I2
blok: ICT
prowadząca: Emilia Szczepanik
ilość uczestników: 15
ilość godzin: 28
godziny: 13:35 - 14:20

Lp. Tydzień Tydzień Tydzień Tydzień Tydzień
Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn
09.2009 28 29 30
































10.2009


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

11.2009





1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
12.2009
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31



 

GRUPA I3
blok: ICT
prowadząca: Emilia Szczepanik
ilość uczestników: 19
ilość godzin: 28
godziny: 08:00 - 08:45

Lp. Tydzień Tydzień Tydzień Tydzień Tydzień
Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn
09.2009 28 29 30
































10.2009


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

11.2009





1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
12.2009
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31



 

GRUPA I4
blok: ICT
prowadząca: Barbara Krajewska
ilość uczestników: 8
ilość godzin: 28
godziny: 08:55 - 09:40

Lp. Tydzień Tydzień Tydzień Tydzień Tydzień
Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn
09.2009 28 29 30
































10.2009


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

11.2009





1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
12.2009
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31



 

GRUPA I5
blok: ICT
prowadząca: Barbara Krajewska
ilość uczestników: 16
ilość godzin: 28
godziny: 11:50 - 12:35

Lp. Tydzień Tydzień Tydzień Tydzień Tydzień
Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn
09.2009 28 29 30
































10.2009


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

11.2009





1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
12.2009
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31



 

 
HARMONOGRAM ZAJĘĆ - ZS STRYJKI- GRUPY MP - MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZE Drukuj Email


GRUPA MP1
blok: matematyczno - przyrodniczy
prowadząca: Joanna Piotrowska
ilość uczestników: 19
ilość godzin: 28
godziny: 12:45 - 13:30

Lp. Tydzień Tydzień Tydzień Tydzień Tydzień
Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn
09.2009 28 29 30
































10.2009


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

11.2009





1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
12.2009
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31



 

GRUPA MP2
blok: matematyczno - przyrodniczy
prowadząca: Joanna Piotrowska
ilość uczestników: 17
ilość godzin: 28
godziny: 12:45 - 13:30

Lp. Tydzień Tydzień Tydzień Tydzień Tydzień
Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn
09.2009 28 29 30
































10.2009


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

11.2009





1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
12.2009
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31



GRUPA MP3
blok: matematyczno - przyrodniczy
prowadząca: Joanna Piotrowska
ilość uczestników: 14
ilość godzin: 28
godziny: 14:25 - 15:10

Lp. Tydzień Tydzień Tydzień Tydzień Tydzień
Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn
09.2009 28 29 30
































10.2009


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

11.2009





1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
12.2009
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31



 

GRUPA MP4
blok: matematyczno - przyrodniczy
prowadząca: Mirosława Kur
ilość uczestników: 18
ilość godzin: 28
godziny: 14:25 - 15:10

Lp. Tydzień Tydzień Tydzień Tydzień Tydzień
Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn
09.2009 28 29 30
































10.2009


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

11.2009





1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
12.2009
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31



 

GRUPA MP5
blok: matematyczno - przyrodniczy
prowadząca: Mirosława Kur
ilość uczestników: 21
ilość godzin: 28
godziny: 14:25 - 15:10

Lp. Tydzień Tydzień Tydzień Tydzień Tydzień
Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn Wt Śr Cz Pt So N Pn
09.2009 28 29 30
































10.2009


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

11.2009





1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
12.2009
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31



 

 

 

 

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 2