Wersja graficzna

3 grudnia 2019r. pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Tłuszczu dzielili się wiedzą i doświadczeniem z kadrą Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej z Przasnysza.

29 listopada 2019r. w Bibliotece Publicznej w Tłuszczu odbył się koncert Sylwestra Domańskiego- lidera zespołu Fabryka.

fot. A. Jaworska

W dniu 19 listopada 2019 r. w Zespole Szkół w Postoliskach odbył się II Konkurs Pieśni Patriotycznej Dla Niepodległej.

21 listopada 2019r. odbyło się szkolenie dla stowarzyszeń i organizacji pozarządowych działających na terenie Gminy Tłuszcz. Zebranych gości powitał Burmistrz Tłuszcza Paweł Bednarczyk. Szkolenie poprowadziła Pani Joanna Krasnodębska, która ...

W ramach konkursu „WzMOCnij swoje otoczenie” organizowanego przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A., Stowarzyszenie na Rzecz Organizowania Społeczności Lokalnych AB OVO we współpracy z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Tłuszczu, od 01.09.2019r. ...

20 listopada 2019r. w Społecznym Muzeum Ziemi Tłuszczańskiej odbyło się otwarcie wystawy prac autorstwa Marka Kielaka.

17 października 2019r.  odbyło się wyjątkowe wydarzenie. 100 lat temu biskup polowy wojsk polskich Stanisław Gall konsekrował świątynię pw. Św. Stanisława BM w Postoliskach.

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego Burmistrz Tłuszcza Paweł Bednarczyk złożył wszystkim pracownikom Ośrodka Pomocy Społecznej życzenia niesłabnącego entuzjazmu, wiary w drugiego człowieka, siły w codzienne pracy oraz satysfakcji z niesienia pomocy innym.

Narodowe Święto Niepodległości to dla Polaków jedno z najważniejszych świąt państwowych.  Po 123 latach zaborów – niewoli naznaczonej walką, cierpieniem i wysiłkiem wielu pokoleń Polek i Polaków – nasz kraj odzyskał ...

10 października 2019r. uczniowie Szkoły Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Tłuszczu  uczestniczyli w pikniku „Nasza szkoła jest bezpieczna”.

Niepełnosprawne dzieci i ich opiekunowie z terenu gminy Tłuszcz oraz wraz z członkami PZN Koło w Wołominie dzięki dotacji pozyskanej przez Burmistrza Tłuszcza Pawła Bednarczyka wyjechali na wypoczynek do Ośrodka Rehabilitacyjnego "BAŁTYK". 

27 października 2019r.  jedenastoosobowa ekipa z  Tłuszczańskiego Klubu Morsa wystartowała w I Mistrzostwach Polski w Morsowaniu.

Dnia 22 Października została otwarta wystawa "Poświęcili się pracy w szkole" przygotowana przez sekcje Emerytów i Rencistów wraz z Towarzystwem Ziemi Tłuszczańskiej.

16 października 2019r. gospodynie i gospodarze z terenu gminy Tłuszcz uczestniczyli w konkursie kulinarnym pt. " Dziedzictwo kulinarne szansą na rozwój produktu turystycznego " organizowanym przez LGD " Równiny Wołomińskiej".

18 października 2019r. w Społecznym Muzeum Ziemi Tłuszczańskiej odbyła się promocja  III tomu książki pt. „Zofia Solarzowa- życie spełnione”  podczas której odbyło się spotkanie z redaktorami książki- Wojciechem Solarzem, ...